Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Ar Jūsų gaminiams suteikiama garantija?

Sensoriniams jungikliams, mechaniniams jungikliams, kištukiniams lizdams, jungtims ir panelėms / rėmeliams suteikiame 5 metų garantiją, kitiems gaminiams suteikiama 2 metų garantija.

2. Nerandu norimos prekės.

Jei nerandate norimos prekės, parašykite mums kokios prekės ieškote el. paštu (info@jungiklis.lt). Dalį panelių / rėmelių galime pagaminti pagal individualų užsakymą.

3. Nepavyksta užsisakyti, ar galiu užsakymą atlikti el. paštu?

Taip, jei dėl tam tikrų priežasčių nepavyksta atlikti užsakymo, užsisakyti galima el. paštu (info@jungiklis.lt).

4. Ar gali prekes pirkti įmonė? Ar išrašote sąskaitas faktūras.

Taip.

5. Kaip pristatomos prekės?

Siuntas pristato kurjeris į bet kurį Lietuvos miestą, pristatymo laikas yra 1-2 darbo dienos.  Taip pat prekes galima atsiimti mūsų biure, Vilniuje, iš anksto suderinus laiką.

6. Ar galima gyvai apžiūrėti prekes?

Taip, galima, tereikia iš anksto suderinti Jūsų atvykimą, detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu (info@jungiklis.lt).

7. Koks didžiausias galimas rėmelis?

Didžiausias galimas rėmelis yra penkiavietis.

8. Kada montuojamas LED adapteris?

LED adapteris montuojamas, kai atsiranda LED šviestuvų / lempučių mirksėjimas. Mirksėjimas įprastai pasitaiko su mažo galingumo šviestuvais (<5W) arba su prastos kokybės maitinimo šaltiniais / lemputėmis. Prieš perkant šviestuvus rekomenduotina pasitarti su šviestuvų pardavėjais, ar nekils trikdžių naudojant jungiklius su mygtuko apšvietimu.

9. Ar montuojant sensorinius jungiklius reikalingos specifinės žinios? Ar jiems reikia specialių dėžučių?

Visus mūsų jungiklius ir kištukinius lizdus paprasta montuoti. Jie tinkami standartinėms jungiklių/kištukinių lizdų dėžutėms ir montuojasi taip pat kaip ir kiti įprasti jungikliai. Visus montavimo darbus turi atlikti kvalifikuoti elektrikai.

10. Ar turint dimeriuojamą šviestuvą su nuotolinio valdymo pulteliu sumontavus dimeriuojamą jungiklį galėsiu dimeriuoti ir su jungikliu ir su pulteliu?

Dimeriuojami šviestuvai su integruotu atskiru valdikliu negali būti dimeriuojami su sensoriniu jungikliu dimeriu. Norint dimeriuoti su pulteliu, reikia naudoti įprastas dimeriuojamą šviestuvą ir sensorinį jungiklį dimerį su nuotoliniu valdymu. Sensoriniai jungikliai negali būti montuojami su šviestuvais kurie turi savo atskirus valdymo pultelius/atskirą valdiklį.

11. Ar sensoriniai jungikliai gali skleisti garsą?

Sensoriniai jungikliai kaip ir visa elektronika gali skleisti nedidelį garsą, kuris gali kisti nuo pasirinktų šviestuvų.

12. Ką reiškia šalia produkto nurodytas užrašas “Išankstinis užsakymas”?

Išankstinis užsakymas nurodo, kad šiuo metu prekės sandėlyje neturime ir pristatymas gali užtrukti nuo ~2 savaičių.

13. Ar sensoriniai jungikliai gali valdyti variklius/valdiklius?

Sensoriniai jungikliai skirti tik apšvietimui valdyti.

14. Ar sensoriniai, mechaniniai jungikliai gali būti montuojami lauko sąlygomis?

Visi mūsų jungikliai, kištukiniai lizdai, jungtys yra skirti montuoti tik vidaus sąlygomis.

15. Ar sensorinis jungiklis dimeris tinka visiems šviestuvams?

Sensoriniai jungikliai dimeriai tinkami tik tiems šviestuvams / maitinimo šaltiniams kurie yra TRIAC, LEADING-EDGE tipo.