Apie

apie-jungiklis.ltJungiklis.lt tai internetinė parduotuvė prekiaujanti išskirtinio dizaino, aukštos kokybės SPRING jungikliais, kištukiniais lizdais, išmaniųjų namų valdikliais bei kitais elektros instaliacijos produktais. Mes siūlome išskirtinius sensorinius jungiklius, kurie pavers Jūsų namus išmaniais ir gražiais, leis sutaupyti elektros kaštus, bei patogiau valdyti elektros ūkį. Dauguma mūsų jungiklių ir kištukinių lizdų yra pagaminti iš aukščiausios kokybės grudinto stiklo arba aliuminio, jie pavers Jūsų namus išskirtiniais.

Visos mūsų prekės yra sertifikuotos kokybės sertifikatais, pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir komponentų. Todėl visoms prekėms suteikiame 2 metų garantiją.

Pagal Jūsų poreikį, suprojektuosime Jums namų elektros ūkio (apšvietimas, kištukiniai lizdai, jungikliai, šildymas/vėdinimas, buitinės technikos valdymas ir kt.) valdymo sistemą. Galėsite valdyti savo namus per išmanųjį telefoną (prisijungus prie interneto) iš bet kurios pasaulio vietos. Su mūsų sistema galėsite nebrangiai įsirengti protingą ir gražų namą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *