JUNGIKLIS.LT
Tai internetinė parduotuvė prekiaujanti išskirtinio dizaino, aukštos kokybės SPRING jungikliais, kištukiniais lizdais, išmaniųjų namų valdikliais bei kitais elektros instaliacijos produktais. Mes siūlome išskirtinius sensorinius jungiklius, kurie pavers Jūsų namus išmaniais ir gražiais, leis sutaupyti elektros kaštus, bei patogiau valdyti elektros ūkį. Lengvai sumontuojami jungikliai nereikalauja papildomos laidų instaliacijos, montuojami ir tvirtinami įprastose elektros dėžutėse.

Komplekatvimas
Sensoriniai šviesos jungikliai komplektuojami su įvairiomis panelėmis ir panelėmis/rėmeliais pasirinkus atskirai nesukomplektuoto jungiklio modelį ir rėmelio modelį:

Kištukiniai lizdai
Kištukiniai lizdai, TV, AUDIO, USB, INTERNETO ir kiti lizdai yra pagaminti iš aukštos kokybės komponentų ir komplektuojami su grūdinto stiklo arba aliuminio rėmeliais:

Išmanūs namai
Išmanių namų sistema apjungianti:

Valdymas balsu
Sensoriniai šviesos jungikliai, termostatai, kištukiniai lizdai su WIFI suteikia galimybę namus valdyti išmaniai, sukurti įvairius scenarijus ar automatikas, valdyti telefonu ar pasirinkus papildomą valdiklį GOOGLE HOME visus apšvietimo jungiklius, šildymo termostatus bei kištukinius lizdus valdyti balsu.

Kokybė
Visos mūsų prekės yra sertifikuotos kokybės sertifikatais, pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir komponentų. Dauguma mūsų jungiklių ir kištukinių lizdų panelių, rėmelių yra pagaminti iš aukščiausios kokybės grūdinto stiklo arba aliuminio, jungiklių mechanizmai pagaminti iš kokybiškų komponentų, kurie atlaiko dideles apkrovas, todėl visos mūsų prekės yra ilgaamžės, visoms prekėms suteikiame 2 metų garantiją.
Pagal Jūsų poreikį, suprojektuosime Jums namų elektros ūkio (apšvietimas, kištukiniai lizdai, jungikliai, šildymas/vėdinimas, buitinės technikos valdymas ir kt.) patikimą valdymo sistemą. Galėsite valdyti savo namus per išmanųjį telefoną (prisijungus prie interneto) iš bet kurios pasaulio vietos. Su mūsų sistema galėsite nebrangiai įsirengti protingą ir gražų namą.

2 Thoughts on “Apie”

Parašykite komentarą