Jungiklis_pristatymasPristatymo būdai

Atsiėmimas mūsų biure Vilniuje

Pasirinkus šį pristatymo būdą, galėsite atsiimti prekes mūsų prekių atsiėmimo punkte tą pačią dieną (iki 17:00). Prieš atvykstant iš anksto suderinti atsiėmimo laiką.

Kurjeriais 1-2 dienos

Saugiai supakuotos prekės bus pristatytos kurjeriais per 1 darbo dieną (jeigu užsakymą pateikėte iki 13:00).

jungiklis.lt_mokejimasAtsiskaitymo būdai

Grynaisiais pinigais

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite Jungiklis.lt biure.

Dėmesio: prekių atsiėmimo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Elektronine bankininkyste​ (Paysera)

Jungiklis.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“​ ir kt.

Bankiniu pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėkite į banko sąskaitą LT723500010001468384. Gavėjas: UAB „Mono prekyba“. Mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti užsakymo numerį (užsakymo ID). PVM sąskaita faktūra bus išrašyta tiesiogiai pirkėjui.

Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes, kurios buvo nemontuotos, su nepažeistomis pakuotėmis pranešdamas apie tai raštu, elektroniniu paštu ar skambučiu, prekes grąžindamas savo lėšomis per 60 kalendorinių dienų nuo užsakymo įsigijimo ar pristatymo dienos (klientas siuntos priėmimą patvirtina parašu kurjeriui);